Знаходячись на передовій косметичних інновацій та надихнувшись багатовіковим секретом красивого волосся азійських жінок,  французький бренд Gallinée випустив першув світі лінію пребіотичного догляду за волоссям та шкірою голови.

У складі засобів немає традиційних сурфакатнів та сульфатів, які пошкоджують волосся та порушують мікрофлору шкіри голови, що в свою чергу призводить до надмірного виділення себуму і, як наслідок, потреби частішого миття волосся.

Всі продукти серії для волосся Gallinée збагачені ферментованою рисовою водою, молочною кислотою, пре- та постбіотичним комплеком для підтримки мікробіому шкіри голови та надання волоссю сили та блиску. 

Ферментована рисова вода – головний секрет жінок китайського народу Яо, відомого своїм надзвичайно довгим та густим волоссям.

В чому секрет? Під час бродіння рису дріжді сахароміцети формують нові компоненти: амінокислоти, вітаміни та молочну кислоту. Вода стає трохи кислою, прибличуючи її до природнього рН мікробіому волосся. 

Мікробіом шкіри голови відіграє ключову роль у регулюванні себуму, і коли він незбалансований, це призводить до зуду, лупи та, навіть, випадіння волосся. 

У своїй продукції Gallinée використовує ферментовану рисову воду, отриману  з органічного рису з плантацій в Кореї, де не використовуються хімічні інсектициди.

Засоби підходять всім типам волосся, навіть жирному. І особливо рекомендовані для чутливої, подразненої шкіри голови. 

Як бонус: чим довше ти використовуєш серію для волосся Gallinée, тим рідше тобі потрібно його мити. 

Gallinée – Soothing Cleansing Cream

₴900.00

Цей революційний безсульфатний крем-шампунь заспокоює подразнену шкіру голови та, при регулярному використанні, зменшує жирність волосся. Gallinée Soothing Cleansing Cream має особливу формулу, що не піниться, та розроблений, для дбайливого та дієвого догляду за шкірою голови. Пройшли часи щоденного миття голови! Прийшов час для шампуню, який подбає не тільки за волоссям, але й за чутливої шкірою голови.

Шампунь збагачений ферментованою рисовою водою та унікальним пре- та постбіотичним комплексом, які допомагають підтримувати мікробіом, заспокоюють шкіру голови та роблять волосся здоровим та блискучим без необхідності використовувати кондиціонер.

Gallinée – Hair Care Mask

₴ 1,080.00

Унікальний догляд для волосся і шкіри голови: маска Gallinée Care Mask заспокоює, очищує та живить за один етап.

Маска доведено (клінічно, звичайно) заспокоює подразнену шкіру голови та зменшує вироблення себуму.

Залишаючи волосся здоровим на довгий час, ця кремова маска тане на волоссі, проникаючи у волокна, розгладжуючи їх без обтяження та надаючи волоссю блиску та сяяння. 

Gallinée – Scalp & Hair Serum

₴ 935.00

Сироватка для волосся та шкіри голови зменшує виділення себуму та робить волосся більш блискучим та гладким. У її складі молочна кислота (підтримує оптимальний рівень рН шкіри голови, а також робить волосся сяючим), ферментована рисова вода (для здоров’я волосся та блиску), пребіотики (для живлення мікробіому шкіри голови та антибактеріальної дії проти шкідливих бактерій) та екстракт артишоку (для укріплення та гладкості волосся).

Використання сироватки сприяє нормалізації виділення себуму, і, таким чином, зменшенню необхідністі частого миття голови. А також відновлює здоров’я шкіри голови.