Є питання? У нас готові відповіді!

Знайди свій або напиши нам на info@happybunny.com.ua або в Viber / Telegram +380734342454

Question Чи оригнальна продукція?
AnswerТак! Вся продукція, представлена ​​в інтернет-бутіку Happy Bunny абсолютно, на 100% оригінальна. Для нас важливо, щоб ти користувалася тільки кращими засобами, бачила результати в дзеркалі і чула про них компліменти, а потім поверталася до нас знову і знову! Твоя лояльність до нас допомагає нам рости і розвиватися.
Крім того вся наша косметика cruelty free. Як можна з упевненістю стверджувати про етичність, якщо продукція вироблена невідомо де, невідомо ким, невідомо з чого?
Ну і наостанок. У наших зайчиків огида до підробок, реплік і та люкс-копій (називай як хочеш)! Оригінальність повинна бути у всьому!
Question Чому не відправляєте післяплатою?
AnswerПричин насправді багато і жодна з них не полягає в тому, щоб зараз обдурити тебе на суму свого замовлення. Якщо ти зайшла до нас вперше – ти вже обійшлася нам занадто дорого, щоб ми не хотіли тебе повернути, а заодно і отримати безкоштовну рекламу у вигляді рекомендацій подругам.

А ще ми дуже цінуємо нашу косметику і її якість, щоб з легким серцем відправляти поштою у вільне плавання по просторах України. Ми також дуже цінуємо наших клієнтів, щоб запросто відправляти їм те, що лежало десь в поштовому відділенні в невідомих нам умовах, чекаючи свого так і не з’явився покупця. Пошта не несе відповідальності і не може контролювати, як саме клієнт перевіряє свою посилку. Як можемо ми бути впевнені, що хтось недобросовісний не відкрив при огляді сироватку, що не наніс на себе і не відправив назад з якоїсь особистої причини з серії “запах, колір, консистенція,” побачила і передумала “? Ти здивуєшся, які картини можна побачити, стоячи в черзі на пошті (міряли-порвали-повернули, розкрили товар і передумали забирати, відкрили коробку з духами, побризкали і відправили назад – а хтось потім повинен це купити ?!)

І, так, ми цінуємо фінансові ресурси, які вважатимемо за краще зберігати на щось більш гідне, ніж послуги Нової Пошти. На благодійність, наприклад.

Question Що таке cruelty free косметика?
AnswerCruelty free або етична косметика – та, що не тестується на тваринах ні на жодному з етапів виробництва (включаючи інгредієнти), а також самі виробники не тестують продукцію там, де цього вимагає законодавство. Найчастіше це має на увазі – Китай (виняток – Гонг Конг, де діють інші закони), де тестування імпортної косметики є обов’язковою умовою для її виходу на ринок країни.
Question Чи означає, що косметика, що не тестована на тваринах, може бути небезпечна для людини?
AnswerПочнемо з того, що скажемо: тестування косметики на тваринах – є менш ефективним і достовірним, ніж інші методи. На сьогоднішній день існують а) бази доведено безпечних інгредієнтів і їх з’єднань; б) альтернативні методи тестування, що включають в себе штучно вирощені клітини і тканини. Також косметика в будь-якому випадку проходить випробування на добровольцях. Таких же людей, як ти і ми! Все це дозволяє сказати, що cruelty free косметика абсолютно безпечна.
Ну а, представлену у нас, в Happy Bunny, косметику ми тестуємо додатково на себе;)
Question Який термін придатності продукції?
AnswerТермін придатності продукції після початку використання вказується на упаковці в форматі 6М, 12М, 24М, що значимий 6,12 або 24 місяці.

З датою виробництва ситуація складніша. Останнім часом виробники не вказують її в просто і зрозумілому форматі день.місяць.рік, а зашифровують в Батч-коди, які відображатимуть виробничі партії. Для виробника це істотно спрощує завдання розбору польотів, якщо партія виявилася з браком. Що робити покупцеві?

Не турбуватись. У закритому вигляді косметичні засоби живуть протягом декількох років.
Задати питання виробнику.
Враховувати, що косметика, представлена ​​в Happy Bunny – є бестселерами і не лежить протягом декількох років, чекаючи свого покупця.

Question Чому не запаяні баночки?
AnswerУ нас немає відповіді на це питання! Адже не ми їх виробляли. Від себе ми не змінюємо упаковку, нічого не забираємо і не додаємо.