Happy Bunny
інтернет-бутік cruelty-free косметики

Народжений у симбіозі любові до косметики та тварин, Happy Bunny розпочав свою роботу 1 листопада 2017 року.

Вся косметика представлена у нас – не тестується на тваринах. Ніколи і ніде.

Ми офіційні імпортери та партнери таких крутих брендів як The Ordinary та Gallinée. Це найкраща гарантія того, що продукти, які ти купуєш у нас – оригінальні та завезені законно, зі сплатою усіх податків.

Також ми співпрацюємо виключно з офіційними дистриб’юторами, яких ретельно обираємо.

Наша місія

Слово “місія” звучить трохи пафосно, але це саме те, що змушує нас прокидатися вранці та робити свою справу. Оскільки бізнес лише заради грошей – не наш шлях, ми прагнемо донести просту істину: косметика не має тестуватися на тваринах, щоб бути безпечною, ефективною та найпопулярнішою у світі. Кожного дня ти робиш вибір та підтримуєш когось своїм гаманцем, то чому б одночасно не зробити цей світ трішечки кращим?

Наші цінності

Краса не вимагає жертв

Першочерговий критерій – cruelty-free. Ми проводимо ретельний фейс контроль усіх брендів. До нас потрапляють лише чесні бренди, які підходять нам по настрою та цінностям, якими ми хочемо користуватись самі (що і робимо!) та радити друзям та рідним. До того ж, більшість з них веганські або пропонують великий вибір vegan-friendly варіантів.

Те, що справді працює

Стильна упаковка, звичайно, привертає увагу та продається краще. Але ми за те, щоб косметика виконувала свої обіцянки! Ми обираємо продукти за дієвим складом (так, ми вміємо “читати” списки інгредієнтів) та чистими формулами. Майже усю продукцію ми тестуємо на собі, тому без вагань, ручаємось за неї.

Твої емоції

Як шопоголіки ми знаємо, покупки мають приносити радість і тепло! Тому ми намагаємось зробити весь експірієнс взаємодії з нами від якомога більш приємним. Це і швидкість доставки (зазвичай ти отримуєш своє замовлення наступого дня), і пакування з любов’ю, і вартість доставки (завжди за мінімальним тарифом, ніколи – з використанням додаткових сервісів за твій рахунок!)

Благодійність

Ми вдячні нашим клієнтам за любов і з радістю передаємо її далі! Кожного місяця ми перераховуємо частину прибутку притулкам для тварин і благодійним організаціям, які роблять неймовірні речі для тих, хто дійсно цього потребує. Дізнатися про це більше можеш тут.

Дар`я Кулага,
засновниця та головнокомандуюча зайка

Якби мені довелось обрати одне ключове слово, яким можна було би визначити принципи Happy Bunny – це було б “повага”.

Ми поважаємо право тварин на власне життя, тому ми проти їх використання у якості піддослідного матеріалу або інгредієнтів крему. 

Ми поважаємо право кожної людини жити тим життям, якого вона прагне, та виглядати так, як вона хоче, незалежно від статі, сексуальної орієнтації чи кольору шкіри! 

Ми поважаємо Україну, тому ми платимо реально до хрініща податків. Набагато більше, ніж заробляємо. Серйозно. Тому що країну роблять люди.

Ми поважаємо світ, у якому живемо, і прекрасно розуміємо, що кожного дня з кожною посилкою ми вносимо свій негативний внесок у екологію. Тому ми завжди обираємо найменшу коробку, не використовуємо пластик, і ми проти зайвої маркетингової мішури. Чи хочеться мені від руки писати подяки чи вкладати листівки зі слоганами типу “Сяй, наче зірка”? ТАК! Дуже, дуже хочеться. Але я знаю, що 100% цієї дрібедені – це просто мотлох, який відразу піде на сміттєзвалище… Комусь подарує емоцію, комусь ні. А от сміття додасть усім абсолютно.

Ми поважаємо наших клієнтів, тому завжди намагаємось надати найкращий та найшвидший сервіс без нав’язування. Це одна з перших установок всіх співробітників Happy Bunny: краще не продати нічого, ніж продати зайве. Чи працює така стратегія? Так! У нас майже немає одноразових клієнтів. Абсолютна більшість повертається до нас знову і рекомендує нас друзям.

Друга установка наших співробітників: клієнт не завжди правий. Дешевше втратити клієнта, який не “наш”, ніж зрадити собі. Тому всі наші ціни і наші умови співпраці абсолютно однакові для всіх. Вірю, що на кожний товар знайдеться свій покупець, і навпаки: на кожного кліента – свій продавець.

В нас не працюють і ніколи не працювали “ліві” люди. Всі наші співробітники – це колишні клієнти і постійні однодумці. Окрім нашого фінансового директора. Вона – моя мама 🙂 Але і вона користується виключно нашою косметикою та втілює всі наші принципи та ідеї. 

А ще ми допомагаємо безпритульним тваринам. І це просто the best частина всього цього! Ми це робимо від душі. Бо саме у цьому сенс і інтерес.

Про Happy Bunny пишуть: