Виразити любов до мами складно словами, що вже казати про подарунки. Але, якщо ти хочеш нагадати їй про її красу (в День Матері або будь-який інший день року), ми зібрали добірку засобів, які їй неодмінно сподобаються, а ти – точно спокусишся вкрасти собі.

Gallinée

Якщо у душі твоя мама трохи парижанка.
Gallinée – це набагато більше ніж просто бренд. І основі всіх засобів новітні ідеї, наукові дослідження, декілька патентів та чисті формули з холістичним підходом. Це ідеальний бренд при чутливій шкірі та для всіх, у кого немає часу на 10-крокову систему догляду з безліччю засобів.

The Ordinary

Твій улюблений бренд для твоєї улюбленної людини.
Обирай антивікові пептидні сироватки Buffet та гранактивний ретиноїд або ж сироватку, що зменшує випадіння волосся та стимулює його ріст.

Sachajuan

Якщо твоя мама – твій найкращий стиліст.
Засоби Sachajuan не тільки роблять волосся шовковистим та сильним, відновлюючи його зсередини завдяки технології Ocean Silk, але і виглядають напрочуд стильно у ванній кімнаті.

Huda Beauty

Якщо мама цінує розкіш.
Вишукана та універсальна палітра Light Nude Obsessions, вечірня Chocolate Brown або абсолютно розкішна Gold Obsessions від Huda Beauty.

Mario Badescu

Якщо якість має бути перевірена часом.
Американський бренд з 50-річною історією успіху пройшов шлях від домашнього салону у квартирі на Мангеттені до косметологічних салонів по всій території США та власного бренду косметики. Обожнюють і мами, і доньки, і сестри Дженнер.

Як зробити сюрприз, якщо ви знаходитесь у різних містах?

Варіант 1.

  • Оформити замовлення, вказавши маму отримувачем.
  • У примітці до замовлення вказати свій номер телефону для відправки ТН (за ним ти зможеш сплатити вартість відправлення на сайті Нової Пошти).

Варіант 2.

Оформити адресну доставку, вказавши мамину адресу, а отримувачем себе.

  • Оплатити вартість доставки у додатку Нової Пошти.
  • Попередити маму про кур’єра )

І не забудь написати нам побажання про святкове пакування.