Happy Bunny Blog

Як повернути шкіру до життя після 5 місяців зими?

Весна прийде. Віримо в це не менше, ніж віримо в ЗСУ. А поки що розповідаємо, як повернути шкіру до життя, навіть якщо здається, що вже запізно для реанімації.

Зволоження.

Якою б basic bitch не здавалась ця порада, зневоднена шкіра виглядає втомленою, тьмяною та втратившою пружність.

Головні помічники тут – гіалуронова кислота та її аналоги, активи, здатні притягувати та утримувати вологу всередині шкіри, насичуюючи її та надаючи видимої пружності. Не забувай, що гіалуронова кислота діє найкраще у форматі сироватки – так вона має змогу проникнути глибше.

Зневодненою, до речі, може бути і жирна шкіра – якщо її захисний бар’єр порушено. Шукай винуватців серед агресивних вмивачок та тоніків “для жирної шкіри”). 

Антиоксиданти.

Для б’юті-маніячок продвинутого рівня. По суті антиоксиданти захищають клітини від передчасної смерті. Але по факту оцінити це доволі важко. Що помітити легко неозброєним оком – так це сяючу шкіру, наче в ній замінили батарейки.

Тобі обов’язково потрібні антиоксиданти, якщо в твоєму лексиконі є словосполучення “погана екологія”.

Вітамін С.

Хоча технічно вітамін С також відноситься до антиоксидантів, його здатності перетворювати сумну, мляву шкіру на бадьору та щасливу – немає рівних. З першого ж нанесення вітамін С надає обличчю яскравість, а при постійному використанні вирівнює тон та сприяє молодості та пружності.

В першу чергу ти оціниш можливості вітаміну С взимку та навесні, коли нестача вітамінів в раціоні буквально написана на обличчі.

Олії.

Природа має всі відповіді, головне – навчитись її розуміти. Натуральні олії містять безліч корисних мікроелементів, які буквально годують шкіру зсередини, одночасно живлячи ззовні. Це як відпустка на дикій природі, але для твого обличчя.

І пам’ятай: стан шкіри віддзеркалює стан організму. Тож більше свіжих овочів і прогулянок, менше консервантій та стресу. Хоча б настільки, наскільки це залежить від тебе.