Happy Bunny Blog

Тонери, які дійсно працюють

Любимо функціональність у всьому. Особливо у косметиці. 

Засоби мають працювати на результат, а значить – містити активні інгредієнти, спрямовані на покращення стану та вигляду шкіри. І до тонерів ставимо такі самі вимоги. Тож зібрали тонери, які дійсно працюють і виконують обіцянки.

Найкраще – підібрати не тільки за типом та потребами шкіри, а комплексно – з урахуванням наявних активів у вже існуючому догляді. 

The Ordinary – Glycolic Acid 7% Toning Solution

Наприклад, при жирній шкірі з нерівним тоном та текстурою / постакне та пігментацією / розширеними порами / тьмяним кольором обличчя, ми б радили тонік з гліколевою кислотою The Ordinary, а також м’який сквалановий клінзер, який не порушує захисний бар’єр шкіри та не сушить її. Коли слід надати перевагу чомусь іншому? Коли в тебе у догляді вже і так багато доволі агресивних компонентів. 

Gallinée – Face Vinegar

Face Vinegar від Gallinee найкращий тонер на всі випадки життя. Він покращує тон, надає тьмяній шкірі сяяння, бадьорить та заспокоює (наче келих просекко, але для шкіри!), підтримує мікробіом та сприяє чистоті шкіри. Найкраща частина – він має легку ексфоліюючу дію і природній для шкіри рН, тож підходить як для чутливої шкіри, так і для тих, хто користується ретинолом або пептидами і хоче додати трохи кислот у щоденний догляд.

Q+A – Niacinamide Daily Toner

Якщо ти вийграла генетичний джекпот і тобі дісталась суха проблемна шкіра, тонік з ніацінамідом Q+A було створено для тебе. Він зволожує, заспокоює запалення, має висвітлюючу дію та бореться з висипаннями. Авжеж, це не важка артилерія, а лише етап догляду. І якщо ти шукаєш спосіб додати ніацинамід у свою рутину, ось і він )

Q+A – Green Tea Daily Toner

Ще один тонік Q+A – з зеленим чаєм, це якраз той самий тонік, яким приємно протерти обличчя після вмивання (або вранці – замість) для додаткового очищення, зволоження та заспокоєння (як шкіри, так і нервів). Обирай його, коли твій догляд перенасичений підсушуючими засобами, або якщо шкіра потребує максимальної ніжності.

Q+A – Hyaluronic Acid Face Mist

І міст з гіалуроновою кислотою Q+A для тих, кому постійно мало зволоження. Це не зовсім тонер, але він виконує функцію проміжного етапу між очищенням та наступним доглядом.