Тому що твоя краса не варта нічиїх жертв, ми і створили Happy Bunny – інтернет-бутік, в якому об’єднали нашу любов до косметики і протест проти знущання над тваринами. Тобі з нами по дорозі, якщо:

  • ти любиш тварин;
  • купуючи шампунь або крем для обличчя, ти замислюєшся про те, що велика частина бюджетних, так і люксових брендів (включаючи аптечні і професійні!), представлених в Україні, тестують свою продукцію на тваринах.
  • знайти cruelty-free і, бажано, екологічну косметику є непростим завданням;
  • внутрішню красу, ти підкреслюєш красою зовнішньої;
  • ти – красуня-веган. Так, ми і для тебе постаралися! Більшість продукції, представленої на Happy Bunny є не тільки cruelty-free, а й vegan-friendly!

Вся косметика, представлена ​​у нас в Happy Bunny, не тестується на тваринах. Ніколи і ніде. Ми за щасливих зайців! Також мишок, котиків, собачок, свинок і всіх-всіх-всіх. Ми тестуємо все на собі і уважно курируємо нашу колекцію брендів. В ефективності кожного засобу ми впевнені, і кожне можемо порекомендувати!

Для нас дуже важливо, щоб етична краса асоціювалася не з бабусиними рецептами або неголеними пахвами (хто вже як це собі уявляє), а з найкрутішими і затребуваними засобами в світі! Починаючи з чудодійних сироваток The Ordinary, здатних повністю перетворити шкіру (тестували на собі, результати вражають), продовжуючи багаторічним досвідом Mario Badescu, гламуром Tarte і едіноріжностью Lime Crime, закінчуючи гранжевим Bleach London, бюджетним ColourPop і люксовим Summer Fridays.

А ще щомісяця ми віддаємо частину прибутку в притулки для тварин. Тому що нам важливо.

xoxo
Happy Bunny