Happy Bunny Blog

Найкращі зимові засоби догляду за обличчям

Baby, it’s cold outside! Якщо зі зміною сезонів, твоя шкіра вимагає і зміни у догляді, ми з тобою. Знаємо з досвіду, що з настанням морозів легкі гелеві креми та засоби, що контролюють себум, швидко вилітають з хіт-параду продажів, а їх місце займають олії для обличчя та креми з більш насиченою текстурою (і ефектом глазурованої шкіри як бонус).

Як зрозуміти, що шкіра потребує змін?

Ти відчуваєш стягнутість та сухість, шкіра стала більш чутливою та швидко червоніє, шкіра лущиться та стала більш грубою на дотик.

В чому проблема?

В холодну пору року зменшується виділення себуму. Так, себум мало хто любить, бо його надлишок забиває пори та провокує висипання. Але все в нашому тілі задумано природою для чогось, і головне завдання шкірного жиру – захищати верхній шар шкіри від пересихання, тим самим допомагаючи їй зберігати цілісність та неушкодженість.

Екстремальні перепади температури (тепло в приміщенні, мороз на вулиці) та сухе повітря від опалення (дякувати Богу за опалення! І світло! І воду!) додатково провокують зневоднення та чутливість у шкіри з порушеним ліпідним бар’єром.

Що робити?

По-перше, прибрати (хоча б на деякий час) всі додаткові подразники – тоніки з вмістом спирту, пілінги, вмивачки з ПАВами, ретинол.

По-друге, замінити крем на “зимовий” – більш насичений та щільний, з тих, що створюють на поверхні шкіри плівку, а не швидко та безслідно вбираються. Такі креми не тільки утримують вологу всередині шкіри, але і захищають поверхню від несприятливих умов навколищнього середовища (сніг в обличчя, льодяний вітер та інші радості the most wonderful time of the year).

По-трете, додати у догляд олії для обличчя. Ми в Happy Bunny їх особливо любимо у нічному догляді на заміну крему, або у денном – змішуючи пару крапель олії з кремом. Навіть, у якості маски – просто зітри надлишок тоніком. Окрім оклюзивних властивостей (здатність “запечатувати” вологу у шкірі), олії також – найприродніше джерело вітамінів, мінералів, антиоксидантів та жирних кислот, без яких неможлива здорова та красива шкіра. P.S. Ні, олії не забивають пори – у всякому випадку, не ті олії, які представлені у Happy Bunny!

Хочемо зазначити, якщо в тебе однаково жирна шкіра в будь-яку пору року, і навіть взимку щось важче за танучий гель викликає стійке бажання вмити обличчя – тобі нічого не потрібно змінювати у догляді до тих пір, поки тобі комфортно.