Будувати все життя навколо грошей як мінімум неправильно, як максимум – емоційно виснажливо, дико нудно та абсолютно безглуздо. Так само і з бізнесом. Ще задовго до сформованої ідеї Happy Bunny, в нас існувала потреба ділитися. І так як ми обожнюємо тварин, питання з ким – навіть не питання.

З перших місяців життя Happy Bunny ми намагалися влаштовувати періодичні дні добра, віддаваючи більшу частину прибутку за день у притулки для тварин. Влітку 2018 року ми усвідомили, що можемо більше, а тому з липня 2018 стабільно кожного місяця перераховуємо частину прибутку благодійним організаціям, які роблять неймовірне для тварин.

24 лютого 2022 наше життя розділилось на “до” та “після”. Окрім притулків для тварин тепер ми робимо свій внесок у перемогу, допомагаючи збройним силам.

І хоча наші продажі зменшились вже на 90% у порівнянні з минулим роком, ми віддаємо весь прибуток у “Повернись Живим”, “Фонд Сергія Притули”, “Справу Громад” та полку Азов, а також, не зраджуючи собі, притулкам для тварин. Всі звіти у нашому Інстаграмі @happybunny.ua Підписуйся, щоб бути в курсі 😉

Все буде Україна! 

2023

20 000 грн

2022

332 775 грн

2021

174 790 грн

2020

110 200 грн

2019

42 570 грн

2018

14 290 грн

Фонди і притулки, яким ми допомагаємо:

Сіриус (Київ)
Врятуй Життя (Хмельницький)
притулок Ірини Добролюбової (Київ)
Планета (Винниця)
Бест Френдс
Біла Скеля (Житомир)
Дай Лапу, Друже (Запоріжжя)
Кошкин Дом (Бахмут)
Милосердя (Львів)
В добрые руки (Київ)
Дім Сірка (Івано-Франківськ)
Kyiv Animal Rescue Group (Київ)
Друг на все времена (Харків)
Додому
Гостомельський притулок для тварин (Київ)

Ми пишаємося, що робимо світ трішечки кращим, і безмежно вдячні нашим клієнтам, які розділяють наші цінності і підтримують нас у цьому. Кожного дня кожен вносить свій внесок у оточуючий світ. Ми дякуємо за вашу підтримку і ваш вибір!

Приєднуйся до світлої стороні сили, краса все одно іде зсередини.